Стати користувачем

Для того, щоб стати користувачем Audatex, Вам необхідно заповнити і надіслати нам форму зворотного зв’язку

Найчастіші запитання та відповіді по підключенню користувачів

 

Після опрацювання Вашого звернення представники нашої компанії зв’яжуться з Вами для обговорення наступних кроків до підписання угоди та можливої співпраці.

Наголошуємо, що ми не здійснюємо публічну пропозицію укласти договір, ми не пропонуємо укласти з нами договір приєднання та ми не розміщуємо пропозицію укласти електронний договір (оферту).

Приклади договорів з компанією ТОВ «Аудатекс Україна» розміщені виключно для ознайомлення та не можуть вважатися типовими договорами, формулярами або іншими стандартними формами, які можуть бути укладені лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому.

Свої договірні відносини ми будуємо на засадах цивільного законодавства, зокрема, свободі договору. Відповідно сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог Цивільного кодексу України, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Ділові зв’язки з нашим користувачами базуються на засадах справедливості, добросовісності та розумності.

Будь-які дії і маніпуляції спрямовані на примушування ТОВ «Аудатекс Україна» укласти договір з користувачем будуть розцінені як порушення засад цивільного законодавства і принципів ТОВ «Аудатекс Україна», що унеможливлює співпрацю з такими особами без подальшого обговорення

Приклади договорів з компанією Audatex:

- Ліцензійна угода про надання права користування програмним продуктом AudaNet
- Договір про надання послуг з доступу до онлайн інтерфейсу в якості продавця на платформі AUTOonline

Контакти

ТОВ «Аудатекс Україна»

UNIT.City
вул. Дорогожицька 3, корпус B10, 6-й поверх
04119, Київ, Україна

04119, Київ, а/с -150

Тел. +380 44 364 5865
axua@audatex.ua

Увійти в AudaNet