Шановні користувачі. Нажаль система зараз нестабільна. Відбувається відновлення. Можуть нестабільно працювати такі сервіси як: AUTOonline, AudaVIN, AutaData та інші. Наразі ці проблеми у сотень компаній по всьому світу.

AudaAudit

Рішення для контролю та виявлення порушень в роботі на платформі

Стати користувачем

AudaAudit - модуль для платформи AudaNet, який дозволяє контролювати дотримання та виявляти порушення заданих правил під-час роботи на платформі AudaNet (QapterClaims).

Робота AudaAudit дуже проста – адміністратор заздалегідь задає ряд фільтрів або правил, які будуть застосовуватись до певного типу справ. В системі підготовлено понад 200 правил, які Ви можете вільно активувати або доповнювати. Правила створені таким чином, щоб відстежувати дані в розрахунках (вартість, запчастини та роботи, ручні зміни та ін.), наявність певних вкладень у справі (фотографії, скан-копії), дотримання договірних умов по роботі в партнерстві (вартість робіт, знижки). При надходженні справи від партнера в режимі реального часу буде генеруватися звіт, в якому відображаються повідомлення або попередження про невідповідність даних у справі одному або декільком встановленим правилам. AudaAudit також дозволяє налаштувати автоматичну переадресацію справи при спрацьовуванні умов, визначених у правилах.

Основні вигоди для користувачів AudaAudit


  • Зниження ризиків людського фактора - правила можуть відігравати роль повідомлень про те, на що необхідно звернути особливу увагу під час перевірки розрахунку
  • Ефективне керування взаємодією з партнерами
  • Надання прозорих звітів з налаштуваннями.
  • Аудит роботи користувачів та іх помилок в роботі
  • Прискорення узгодження, калькуляції з ремонту, рахунку та справи.

Користувачу


Стати користувачем

AudaNet

AUTOonline

Autodata

ValuePilot

AudaPartner

AudaFlow

AudaVin

AudaHistory

AudaBridge

AudaAudit

Qapter ME

FraudCheck

Контакти

ТОВ «Аудатекс Україна»

UNIT.City
вул. Дорогожицька 3, корпус B10, 6-й поверх
04119, Київ, Україна

04119, Київ, а/с -150

Тел. +380 44 364 5865
axua@audatex.ua

Увійти в AudaNet