Шановні користувачі. Нажаль система зараз нестабільна. Відбувається відновлення. Можуть нестабільно працювати такі сервіси як: AUTOonline, AudaVIN, AutaData та інші. Наразі ці проблеми у сотень компаній по всьому світу.

AudaFlow

Рішення для побудови інформаційного поля для обміну даними між партнерами

Стати користувачем

AudaFlow - рішення, яке дозволяє узгоджувати дані по справі та транспортному засобу та його пошкодження, безпосередньо в режимі Online.

За допомогою AudaFlow Ви зможете обмінюватися справами та результатами розрахунків з іншими учасниками процесу врегулювання страхової події через AudaNet (QapterClaims).

Ідея рішення AudaFlow полягає в тому, що учасники процесу погодження обсягу ремонту обмінюються повними справами, а не окремими частинами. Це означає, що приймаючи справи від вашого бізнес-партнера, ви приймаєте весь необхідний набір документів для врегулювання страхової події, а саме: скановані копії документів страхувальника, фотографії пошкодженого транспортного засобу, акт огляду, ремонтну калькуляцію, рахунок-фактуру та багато іншого.
Що особливо робить AudaFlow привабливим рішенням - так це те, що адресат, відкривши справу, може відтворити хід побудови та наповнення справи інформацією, порівняти розрахунки, помітити, виправити та доповнити неточності, що в рази скорочує час розгляду справ, та ремонту транспортного засобу в цілому.

Основні вигоди для користувачів AudaFlow


  • Єдине інформаційне поле обміну справами між партнерами у процесі розрахунку та обробки збитку
  • Зменшення часу циклу врегулювання збитку на 0.2 години з кожної сторони за рахунок виключення дублювання або відсутності у справі необхідних адміністративних даних або неточностей підрахунку вартості відновлювального ремонту
  • Скорочення спроб шахрайства.

Користувачу


DEMO Стати користувачем Документація

AudaNet

AUTOonline

Autodata

ValuePilot

AudaPartner

AudaFlow

AudaVin

AudaHistory

AudaBridge

AudaAudit

Qapter ME

FraudCheck

Контакти

ТОВ «Аудатекс Україна»

UNIT.City
вул. Дорогожицька 3, корпус B10, 6-й поверх
04119, Київ, Україна

04119, Київ, а/с -150

Тел. +380 44 364 5865
axua@audatex.ua

Увійти в AudaNet