AUTOonline

Рішення для визначення ринкової вартості та продажу пошкоджених транспортних засобів

EASYonline для продавців SPEEDonline для покупців Правила роботи Приватним автовласникам Стати користувачем

Правила роботи на платформі для продавців та оцінщиків

Інтернет платформа АВТОонлайн (Платформа) – апаратний та програмний комплекс, що служить основою для забезпечення подання пропозицій потенційними покупцями щодо об’єктів потенційного продажу, інформація про які надається потенційними продавцями (рекламодавцями) або їх представниками.

Доступ на платформу в якості продавців та самостійно розміщати об'єкти для оцінки та продажу можуть тільки зареєстровані користувачі після підписання договору, та отримання власного ІD-коду і паролю для доступу.

Рекламодавці (потенційні продавці) можуть діяти від власного імені або від імені інших осіб, відповідно погодивши з ними обсяг інформації, що публікується.

Рекламодавець вносить свої комерційні пропозиції на Платформі, вказуючи термін їх дії, який повідомляється суб’єктам-покупцям. В разі зацікавленості суб’єкт-покупець представляє свою комерційну пропозицію щодо купівлі або ремонту об'єкту, що публікується.

Після закінчення торгів власник має можливість звернутися до Контакт-центру Аудатекс, який надасть інформацію про потенційного покупця. Аудатекс підтримує політику доброзичливості та професіоналізму як під час проведення торгів, так і поза ними.

Аудатекс зберігає за собою право на відкликання прав на користування Платформою, що може відбутися за описаних нижче умов:

 1. порушення комерційних умов, викладених в договорі;
 2. умисне або спричинене недбалістю подання на Платформу даних, що не відповідають дійсності;
 3. необґрунтоване зволікання при здійсненні платежів за один розрахунковий період, що перевищує 2 тижні з терміну сплати;
 4. користування Платформою у спосіб, що не відповідає її призначенню.

Опис повинен відповідати фактичному стану транспортного засобу!Відсутній опис пошкоджень транспортного засобу означає відсутність пошкоджень елементів транспортного засобу, що публікується! Відповідальність за подачу інформації по транспортному засобу, що не відповідає дійсності - несе особа, що заповнює форму.

Увага! Транспортні засоби без опису пошкоджень і транспортні засоби з описом пошкоджень у вигляді сканів та зображень тексту написаного від руки не приймаються для публікації і будуть вважатися такими, які не можливо прочитати.

У випадку, якщо заявлений стан або комплектація автомобіля відрізняється від фактичного, покупець має право просити про зниження цінової пропозиції, в іншому випадку проводяться повторні торги із зазначенням виявлених невідповідностей. Продавець зобов'язується публікувати всю наявну інформацію про транспортний засіб та інформацію про історію транспортного засобу, особливо, в разі, коли країна (регіон) походження транспортного засобу (США, АЗІЯ, Латинська Америка, Північна Америка) відрізняється від країни публікації на оцінку/продаж.

У випадку, якщо користувач не відповідає принципам співпраці з Аудатекс , ми будемо змушені відключити доступ на платформу АВТОонлайн.

Правила роботи на платформі для покупців

Інтернет платформа АВТОонлайн (Платформа) – апаратний та програмний комплекс, що служить основою для забезпечення подання пропозицій потенційними покупцями щодо об’єктів потенційного продажу, інформація про які надається потенційними продавцями (рекламодавцями) або їх представниками.

Доступ на платформу в якості покупців мають тільки зареєстровані користувачі - легальні, досвідчені, платоспроможні учасники автомобільного ринку. Покупці повинні надати Аудатекс свої актуальні контактні дані (найменування, адреса, телефон, електронна адреса) і повинні бути оперативно доступні для зв'язку з продавцями і Аудатекс.

Рекламодавці (потенційні продавці) можуть діяти від власного імені або від імені інших осіб, відповідно погодивши з ними обсяг інформації, що публікується.

Під час проведення торгів користувач завжди бачить дату і час закінчення торгів, які машини він розглядав, по яким давав пропозиції і може змінити свою пропозицію протягом торгів (не більше 3х разів).

Запропонована ціна повинна бути виплачена власникові транспортного засобу і не включає витрати, пов'язані з оформленням продажу. Дані витрати також бере на себе покупець.

Після закінчення торгів інформація про автомобіль переміщається в архів. В архіві через 7 днів можна дізнатися на скільки високою виявилася ваша пропозиція (1, 2, 3-місце або нижче).

Після закінчення торгів рекламодавець отримує інформацію з усіма пропозиціями покупців і на їх підставі приймає рішення, чи буде він продавати автомобіль. Рекламодавець не зобов'язаний його продавати. Рекламодавець вправі провести повторні торги. Рекламодавець зобов'язаний докласти зусиль до забезпечення збереження транспортного засобу до моменту продажу.

Запропонувавши свою ціну за транспортний засіб, покупець зобов'язаний витримати свою пропозицію протягом 21 календарного дня з моменту закінчення торгів (строк зобов'язання покупця). Протягом цього періоду продавець може зв'язатися з покупцем і запропонувати забрати транспортний засіб. Покупець зобов’язаний протягом 7и днів з дати звернення власника здійснити огляд об’єкту продажу та викупити його. Покупець має право зменшити свою пропозицію тільки у випадку розукомплектування транспортного засобу. Тобто у разі якщо фактичний стан транспортного засобу не відповідає поданій на платформу інформації (наприклад, відсутні знімні частини). Вартість пропозиції зменшується на суму відсутніх частин або істотних прихованих дефектів. Опис виявлених дефектів та їх фотографій надається в Аудатекс у Акті про відмову від купівлі протягом двох днів з дати їх виявлення.Покупець зобов'язаний забрати транспортний засіб протягом 7 робочих днів з моменту його огляду.

На момент укладення Договору, Покупець повинен відповідати наступним критеріям участі:

 • Високий рівень платоспроможності.
 • Високий рівень організаційно-технологічної і технічної надійності: тривалий, тобто понад один рік, термін комерційної діяльності на ринку автомобілів і автозапчастин, при цьому діяльність з торгівлі автомобілями та автозапчастинами повинна формувати не менше 30% доходу Покупця за рік, що передує укладанню Договору.
 • Вічливість, добропорядність та відповідальність. 
 • На момент укладення цього Договору, а також у будь-який час протягом усього терміну дії цього договору Аудатекс має право вимагати надання документів (бухгалтерських балансів та іншої фінансової та податкової звітності за будь-який період останніх трьох років, письмових свідоцтв про платоспроможність і надійність від контрагентів Покупця, інших документів).
 • Крім того, за погодженням з Покупцем, Аудатекс може бути проведена перевірка приміщень і підприємств, що належать Покупцю та/або незалежний аудит (за рахунок Аудатекс) на предмет відповідності Покупця критеріям участі. Перевірка та/або аудит завершуються заповненням представником Аудатекс анкети про Покупця, на якій Покупець ставить підтверджуючий підпис. 
 • Аудатекс може зажадати надання документів та відомостей згідно, а також залучити аудитора, щоб прийняти рішення про укладення/продовження дії Договору. Укладення цього Договору в кожному конкретному випадку залишається на розсуд Аудатекс: навіть при відповідності Покупця критеріям участі в цьому Договорі Аудатекс: може відмовитися від укладення Договору.
 • АВТОонлайн підтримує політику доброзичливості та професіоналізму як під час Аудатекс торгів, так і поза ними. Будь ласка, приділіть максимум уваги і такту власникові застрахованого автомобіля, і ми зможемо розраховувати на Вас у наступних угодах.

За підсумками Вашої роботи в системі раз на місяць Аудатекс буде виставляти рахунки для оплати. Аудатекс стягує платежі:

 • За підключення до системи - одноразово;
 • Абонентську плату , в т.ч. за оновлення програмного забезпечення - щомісячно;
 • За зроблені пропозиції;
 • За викуплені транспортні засоби або інше майно.

У випадку, якщо користувач не відповідає принципам співпраці платформи АВТОонлайн, ми будемо змушені відключити доступ в систему.

AudaNet

AUTOonline

Autodata

ValuePilot

AudaPartner

AudaFlow

AudaVin

AudaHistory

AudaBridge

AudaAudit

Qapter ME

FraudCheck

Контакти

ТОВ «Аудатекс Україна»

UNIT.City
вул. Дорогожицька 3, корпус B10, 6-й поверх
04119, Київ, Україна

04119, Київ, а/с -150

Тел. +380 44 364 5865
axua@audatex.ua

Увійти в AudaNet