5. Опис пошкоджень та розрахунок ТЗ без графіки

Після вибору марки та моделі ТЗ та заповнивши решту необхідних даних для розрахунку в справі користувачу варто врахувати наступні особливості щодо введення даних про пошкодження для моделей без графіки.

Обов’язковою умовою для розрахунку такої моделі без графіки є наявність у користувача друкованого формуляру моделі або формуляру моделі у формі pdf-файлу.

Після запуску модуля опису пошкоджень Qapter, модуль відкриється у розділі «контрольний список». Все подальше введення даних буде відбуватись із цієї відправної точки. 

Як завжди, спершу потрібно описати комплектацію (відмітити варіанти обладнання), а потім виконати опис пошкоджень. Для введення в систему варіантів обладнання натисніть відповідну кнопку (1). У списку вже можуть міститись певні записи, наприклад код підтипу ТЗ (2), який було обрано при ідентифікації ТЗ, а також допоміжні системні коди MF або AZ (3). Їх виправляти непотрібно. Натисніть кнопку «+ Додати ВО» (4) та введіть код опції (варіанту обладнання) з формуляру у поле «Код ВО» (5). Після введення коду ВО, натисніть кнопку «Додати ВО» (6). Для введення кодів всіх необхідних опцій повторіть дії (4) – (6).

Для опису власне пошкоджень натисніть кнопку «Позиції» (7). Після цього введіть управляючий номер потрібної стандартної позиції (СП) у поле «Упр номер» (8) відповідно до формуляру.

За мить з’явиться панель ремонту, де ви зможете обрати вид(и) ремонтного впливу (9) також у відповідності до формуляру. Після вибору ремонтного впливу натисніть кнопку «Додати та продовжити» (10), якщо ви бажаєте продовжити опис пошкоджень (продовжити додавати нові стандартні позиції), або натисніть кнопку «Додати позицію» (11) для завершення опису пошкоджень.

Інші функції, такі як додавання не стандартних позицій (12), попередній перегляд калькуляції (13), робота з додатковими кодами (14) та фотографіями (15), працюють у звичайному режимі.

Контакти

ТОВ «Аудатекс Україна»

UNIT.City
вул. Дорогожицька 3, корпус B10, 6-й поверх
04119, Київ, Україна

04119, Київ, а/с -150

Тел. +380 44 364 5865
axua@audatex.ua

Увійти в AudaNet