Дані ЛФМ AZT для ринку України II кв. / 2017 рік

.

З 16:00 10-08-2017 року компанія Аудатекс Україна перейшла на використання даних по вартості лакофарбового / витратного матеріалу системи фарбування AZT для ринку України на основі інформації наданої компанією AZT Automotive GmbH станом на 2 квартал 2017 року.

Дані по вартості сформовані на основі зібраної інформації від основних постачальників лакофарбових і витратних матеріалів ринку України в 2017 році за 2й квартал. Нові дані по вартості лакофарбових і витратних матеріалів були актуалізовані (станом на сьогодні лакофарбові матеріали зросли, дані витратних матеріалів знизилися по відношенню до минулого року).

Дані були розраховані на основі всіх цінових груп постачальників ЛФМ і враховують всі ефекти, такі як - Metallic, Perlamutr.

У разі зауважень або побажань щодо використання цих даних, будь ласка, звертайтесь за адресою (в темі повідомлення вкажіть "Вартість ЛФМ згідно з технологією AZT").

Контакти

ТОВ «Аудатэкс Україна»

Бізнес-центр «Чайки Плаза», Україна, 08130, м. Київ, Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинский р-н, вул. Соборна, 1-Б, 4-й поверх

Тел. +380 44 364 5865
axua@audatex.ua