Про компанію

Компанія Аудатекс Україна з 2005 року входить до складу північно-американського холдингу Solera. Спочатку метою компанії була розробка і впровадження програмного забезпечення для підрахунку вартості відновлювального ремонту автомобілів, які постраждали внаслідок ДТП, стихійних лих або інших пошкоджень. Проте, після кількох десятиліть Audatex "виріс" з цього визначення. Сьогодні продукт, який ми пропонуємо, охоплює набагато більше аспектів, пов'язаних з відновлювальним ремонтом, а наша мета - скоротити час від моменту пошкодження транспортного засобу до його повного відновлення до початкового стану до мінімуму!

У складі Аудатекс Україна працюють 17 співробітників. З кожним з них Ви можете зв'язатися в будь-який момент робочого часу, і він відповість на всі Ваші запитання в рамках своєї компетенції.

Будучи компанією зі 100% іноземним капіталом, що забезпечує можливість зберігати нейтральну позицію по відношенню до всіх сегментів користувачів - Аудатекс Україна легко вдалося знайти спільну мову з генеральними імпортерами, постачальниками лакофарбових і супутніх матеріалів, провідними страховими компаніями, дилерськими мережами та експертними організаціями.

Двері нашого підприємства завжди відкриті, і ми з задоволенням приймаємо гостей, які цікавляться нашим програмним продуктом і зацікавлених у співпраці.

Бажаємо Вам всього доброго і щиро розраховуємо на успішне і довгострокове співробітництво!

Аудатекс Україна

Контакти

ТОВ «Аудатэкс Україна»

Бізнес-центр «Чайки Плаза», Україна, 08130, м. Київ, Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинский р-н, вул. Соборна, 1-Б, 4-й поверх

Тел. +380 44 364 5865
axua@audatex.ua